בדאבטולס שמנו לעצמנו כמטרה להביא אליכם את מיטב הכלים והחומרים שיתמכו את התפתחותכם כנגרים ויחברו אתכם עוד ועוד אל האהבה וההנאה הרצופה שבעבודה עם העץ הגולמי והטבעי.

העבודה בכלים ידניים מעודדת את הנגר לבוא במגע עם העץ, להכיר אותו ולהפיק ממנו את מרב היופי והאיכות. ללא ביזבוז ומתוך כבוד לסביבה.

היופי שבכלי הנגרות הוא שהם פשוטים לכאורה אך הינם תוצר של ניסיון רב שנים ומחשבה רבה. כאשר הכלי מתוכנן לעבודה ממושכת ובנוי להחזיק למשך דורות נשאר רק לתחזק ולהשחיז אותו כדי להפעיל את קסמי המשתמש בעת העבודה

דאב טולס הוקמה ע״י אורן מאירי ונתן ונטהוף ובניהולם המשותף. כנגריםאומנים ומנהלים של ביה״ס לנגרות אומן מזה עשר שנים, צברנו נסיון רב וידע בהיכרותינו עם הכלים השונים ולכן החלטנו להיענות לדרישה ההולכת וגוברת בקרב תלמידינו ועמיתינו הנגרים להנגיש היצע רחב של כלי נגרות מסורתיים ואיכותיים ופתחנו את החנות הזאת. אנו מקווים שהיא תהווה מקור נוסף לשפע ולצמיחה של נגרות האומן המסורתית בארץ ובעולם.

אורן לומד, מלמד ועוסק בנגרות מסורתית מ 2014. בשנים האחרונות נחשף לנגרות יפנית ובאביב 2018 נסע ליפן ללמוד נגרות יפנית מסורתית.

נתן נגר אומן, מורה ומנהל את בית הספר לנגרות אומן מסורתית – ״עץ לדעת״ שבקיבוץ בית העמק משנת 2009. למד בהולנד נגרות מקצועית  כ 4 שנים ולאחר פתח סטודיו לנגרות אומן ולימד קורסי ערב בבית ספר מקומי. נתן הביא את הידע והנסיון שרכש בהולנד וכיום בעיקר מלמד ומעביר את הידע הלאה.